Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Bankrot - Chcete prežiť? (a kolektív Vladimír Strýček) - Vladimír Strýček,

Bankrot - Chcete prežiť? (a kolektív Vladimír Strýček)

S peniazmi nie je tak dobre, ako je zle bez nich. Peniaze sú benzínom hospodárskeho motora a vedomosti o bankrotovaní možno...


🍌 Odosielame o 9 dní.
9,00€
Zľava 7%
8,37€

S peniazmi nie je tak dobre, ako je zle bez nich. Peniaze sú benzínom hospodárskeho motora a vedomosti o bankrotovaní možno načerpať z knihy Bankrot. Ničí Vás alebo Vašich priateľov kríza? Ako správne zbankrotovať firemne, osobne, oddlžiť sa - a ponúka sa vôbec úpadcom druhá šanca? Na základe 1600 obchodných prípadov ponúka svoje know-how vedúci kolektívu autorov Vladimír Strýček, ktorý tieto háklivé témy prednášal aj na seminároch Vzdelávacieho inštitútu NBS.
Vari najzasvätenejší likvidátor na Slovensku, obvinený na jednom súde dokonca až "z výraznej erudovanosti", vedecky vysvetľuje príčinu krízy, fundovane kritizuje chyby platných pravidiel, zákulisie svetových bankrotov a navrhuje východiská aj pre náš právny systém a prax bankrotovania. Ale aj hlboko ľudsky nás varuje - pred bezohľadnou nenásytnosťou, bankrotom ako prípravou na samovraždu či spájaním úpadku s kriminalitou. Na prahu svetovej hospodárskej katastrofy pre Vás ani pre Vašich blízkych na knižnom trhu niet inej knihy - iba a jedine Bankrot.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2009 Rozmer: 140×205 mm ISBN: 9788080464332 Počet strán: 120 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách