🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha Zákon o regionálnej investičnej pomoci - Vojtech Ferencz, Boris Balog, Boris Škoda, Diana Jokmanová, Martina Stratená

Zákon o regionálnej investičnej pomoci

Praktický komentár


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
18,60€
Zľava 5%
17,67€

Nový zákon o regionálnej investičnej pomoci reaguje na meniace sa prostredie a stále nové vznikajúce trendy v oblasti podnikania. Vláda Slovenskej republiky preto priniesla úplne novú legislatívu obsahujúcu dôležité zmeny v systéme poskytovania investičnej pomoci.

Základným cieľom novej legislatívy regionálnej investičnej pomoci je vytvorenie takého legislatívneho rámca, ktorý umožní na jednej strane podporu investícií smerujúcich do menej rozvinutých regiónov a na druhej strane umožní podporu zvyšovania konkurencieschopnosti slovenských podnikov v období potreby zvyšovania produktivity, zavádzania riešení automatizácie a robotizácie a ostatných trendov inteligentného priemyslu.

Vzhľadom na novú legislatívu spracoval autorský kolektív praktický komentár k zákonu o regionálnej investičnej pomoci, pričom sa autori zameriavajú na praktický výklad jednotlivých paragrafov zákona o regionálnej investičnej pomoci a snažia sa zložité znenie zákona pretlmočiť do prehľadne spracovaného komentára a praktických príkladov.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 147×190 mm ISBN: 9788057100744 Počet strán: 208 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách