Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Cestovný lexikón Slovenskej republiky 2019/2020 - Peter Kolník

Cestovný lexikón Slovenskej republiky 2019/2020

Reiselexikon der Slowakischen Republik / The travel quide of the Slovak Republic


🍌 Odosielame o 10 dní.
20,00€
Zľava 7%
18,60€

Spoločnosť Astor Slovakia Welcome Service prináša od roku 1998 informácie o cestovnom ruchu prostredníctvom ročenky Cestovný lexikón Slovenskej republiky.

Jej zámerom je prispieť k prezentácii krajiny a predstaviť ju ako cieľovú destináciu s výnimočnou prírodou, historickými pamiatkami, tradičnými regionálnymi ľudovými tradíciami a folklórom, bohatú na liečivé pramene a minerálne vody, regionálne kulinárske špeciality, adrenalínové športové zážitky.

Publikácia ako prézent a výborný nosič informácií o krajine aj z pohľadu medzinárodnej spolupráce - prináša charakteristiku Slovenskej republiky, kontakty na slovenské zastupiteľské úrady v zahraničí, adresy zahraničných zastupiteľských úradov v SR, profil inštitúcií súvisiacich s rezortom cestovného ruchu, množstvo námetov a podnetov pre rozvoj tejto ekonomickej aktivity, ale aj praktické rady pre verejnosť.

Informácie sú utriedené v platnom územnosprávnom členení s originálnou charakteristikou výnimočnosti každého vyššieho územného celku.

Aktuálna edícia je obohatená o zaujímavé novinky, ak napríklad tipy na spoznávanie pamätných miest histórie v časti vojenský turizmus, príspevok o montánnom dedičstve, žiadané informácie o včelárstve, či tradíciách slovenského vinohradníctva. Nesmieme zabudnúť na životné prostredie, ktorého ochrana je významnou celospoločenskou témou.
Láska k prírode je výbornou príležitosťou na systematickú a cieľavedomú výchovu v školách všetkých stupňov.

Jazyk: slovenský, nemecký, anglický Rok vydania: 2019 Rozmer: 165×235 mm ISBN: 9788089152339 Počet strán: 288 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách