❄️Aktuálne knižné zľavy

Hra LEGO Súprava postáv – Lunapark

LEGO Súprava postáv – Lunapark

LEGO (2019)

🍌 Odosielame o 7 dní.
29,99€

Doprajte svojmu dieťaťu vďaka tejto štýlovej stavebnici s tematikou lunaparku ešte viac zábavy a dobrodružstva pri hraní sa na postavy z edície LEGO® City. Stavebnica plná aktivít 60234 Súprava postáv – Lunapark obsahuje 14 nových minifigúrok, ktoré si môžeš pridať do svojho mesta. Tiež obsahuje hru na hádzanie kruhov v tvare bazénika s kačičkami a 3 modelmi kačičiek, ktoré sú novinkou na rok 2019. Súčasťou je ďalej strelnica s vystreľovačom, stolík, kde sa maľujú tváre, test sily a pojazdný zmrzlinový vozík s dáždnikom a miestom na kornútok so zmrzlinou.

• Obsahuje 14 LEGO® City minifigúrok: chodca na chodúľoch, 2 chlapcov, 2 dievčatá, 2 tínedžerov, dedka, babku, mamu, otca, osobu, ktorá maľuje tváre, predavača zmrzliny a pracovníka obsluhujúceho stánky v lunaparku.
• Táto hračka pre deti obsahuje novinku na rok 2019 – pojazdný zmrzlinový vozík s dáždnikom a miestom na kornútok so zmrzlinou, strelnicu s vystreľovačom, stolík, kde sa maľujú tváre, hru na hádzanie kruhov v tvare bazénika s kačičkami a test sily.
• Doplnkové prvky zahŕňajú 2 kruhy, novinku na rok 2019 – 3 gumené kačičky, novinku na rok 2019 – čiapku s vrtuľkou, kornútok so zmrzlinou, nanuk, štetec na maľovanie, 6 nádobiek s farbou, výhernú cenu – hračku medvedíka, 3 výstupky, balón v tvare zvieratka, hotdog a zostaviteľnú palicu.
• Pojazdný zmrzlinový vozík meria viac ako 6 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.
• Strelnica meria viac ako 4 cm na výšku, 5 cm na šírku a 4 cm do hĺbky.
• Hra na hádzanie kruhov v tvare bazénika s kačičkami meria viac ako 3 cm na šírku a 3 cm do hĺbky.
• Test sily meria viac ako 8 cm na výšku, 3 cm na šírku a 3 cm do hĺbky.

Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 5+ Katalógové číslo: 60234

Zaradené v kategóriách