Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Hra Ligotavé a lesklé kúpele

Ligotavé a lesklé kúpele

LEGO (2019)

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
74,99€

Ligotavé a lesklé kúpele sú plné prekvapení! Deti sa môžu hrať na Pobledlú Wyldstyle, LEGO® astronauta Bennyho a ďalšie farebné postavičky z filmu LEGO PRÍBEH 2™ so stavebnicou 70837 Ligotavé a lesklé kúpele! Stavebnica kúpeľov je plná prekvapení, s ktorými zaujme detskú predstavivosť. Zahŕňa pákou ovládanú otočnú stenu na zahranie Baltazárovej premeny na vampíra a vírivku s funkciou padacích dverí. Fanúšikovia filmu LEGO PRÍBEH 2 si obľúbia hranie na obľúbené scény s 2 minifigúrkami, figúrkou minipostavičky a 5 zostaviteľnými figúrkami vrátane LEGO Unikitty ako Len pokoj Kitty, ako aj masážnym stolom a doplnkami na hranie. Product Bullets
• Táto detská LEGO® stavebnica obsahuje 8 postavičiek z filmu LEGO PRÍBEH 2™: minifigúrky Bennyho a Pobledlej Wyldstyle, figúrka minipostavičky Baltazára plus zostaviteľné LEGO figúrky Unikitty ako Len pokoj Kitty, Plamienky, Osmičky, Archimeda a vampíra Baltazára.
• Ligotavé a lesklé kúpele majú klenutý vchod, zostaviteľné reproduktory, pákou ovládanú otočnú stenu na zahranie premeny Baltazára na vampíra, vírivku s otváracími padacími dverami, zostaviteľný drez, 2 odnímateľné stoly, 6 zostaviteľných fliaš s nápojmi a rôzne predmety vrátane uteráka, čajníka, šálky, servírovacieho podnosu a dekorácií z priehľadného kryštálu.
• Zahŕňa aj zostaviteľný masážny stôl.
• Figúrka Plamienky má polohovateľné krídla a chvost.
• Minifigúrky, figúrka minipostavičky a zostaviteľné figúrky v tejto stavebnici sú všetky novinkou na máj 2019. Minifigúrka Pobledlej Wyldstyle má modro-ružové vlasy, zatiaľ čo Unikitty ako Len pokoj Kitty má nový výraz tváre.
• Deti si s touto populárnou stavebnicou obľúbia hranie na zábavné scény z filmu LEGO® PRÍBEH 2™.
• Kúpele podľa filmu LEGO® PRÍBEH 2™ merajú vyše 14 cm na výšku, 31 cm na šírku a 12 cm do hĺbky.

Rok vydania: 2019 Výrobca: 70837

Zaradené v kategóriách