🎄Kráľovské Vianoce: tipy na darčeky a súťaž o 50 € poukážky!🎁

Hra Záchranné centrum pri majáku

Záchranné centrum pri majáku

LEGO (2019)

🍎 Vypredané
59,99€

Nechajte svoje dieťa totálne sa ponoriť do akčnej dobrodružnej hry so stavebnicou 41380 Záchranné centrum pri majáku od LEGO® Friends. Táto hračka záchranného centra obsahuje množstvo doplnkov, vrátane laboratória, hracej zóny pre uškatce, oddychovej zóny, televíznej miestnosti, kancelárie a pozorovacej plošiny s lampou, ktorá sa dá zasvietiť stlačením strechy na majáku. Zachránené uškatce majú prístup do kliniky v majáku cez dômyselný otáčavý bazén, ktorý otočením o 180 stupňov prenáša uškatce dovnútra kliniky. Súčasťou je aj vodný skúter na zachraňovanie zvierat žijúcich vo vode a mini ostrov, kde jeden uškatec uviazne v opustenej chatrči. Tá má aj gombík so zábavnou funkciou – ak ho dieťa stlačí, uškatec sa vyslobodí. Je tam skrytá aj mapa k pokladu – dômyselná látka odhalí svoje tajomstvá, keď sa pokropí vodou. Táto hračka majáka poskytuje priestor pre vymýšľanie množstva príbehov a situácií, pri ktorých sa dá popustiť uzda bohatej fantázii, a takisto predstavuje hru s motívom ošetrovania. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania. Návody Instructions PLUS sú tiež skvelé pre mladších staviteľov, pretože ich usmerňujú počas procesu stavania, čím získajú väčší pocit nezávislosti a úspechu. Táto zábavná stavebnicová súprava obsahuje 2 minibábiky a tiež 5 zvieracích figúrok.
• Súčasťou stavebnicovej súpravy sú 2 minibábiky: Mia a Emma, tiež 1 figúrka delfína, 1 figúrka vtáka, 1 figúrka korytnačky a 2 figúrky uškatcov.
• Obsahuje 4-poschodovú budovu s kútikom na vyšetrovanie, laboratórium, hraciu zónu pre uškatce, oddychovú zónu, televíznu miestnosť, kanceláriu, pozorovaciu plošinu a mólo.
• Tento produkt vyžaduje 2 x LR 41 1,5 V batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 6+ Katalógové číslo: 41380

Zaradené v kategóriách