❄️Aktuálne knižné zľavy

Hra Misia na záchranu korytnačiek

Misia na záchranu korytnačiek

LEGO (2019)

🍎 Vypredané
19,99€

Namotivujte svojich malých milovníkov zvieratiek, aby sa stali hrdinami dňa so súpravou na hranie s tematikou ostrova 41376 Misia na záchranu korytnačiek od LEGO® Friends. Táto hračka – súprava na záchrannú akciu obsahuje štýlové obojživelné vozidlo, ktoré môže z ostrova vyplávať na more za uviaznutými korytnačími mláďatami a zaviezť ich naspäť na kliniku na morskom brehu. Vďaka ležadlu na vyšetrovanie a zdravotníckemu kútiku na klinike môžu vaši najmenší preukázať svoje ošetrovateľské nadanie pri tom, ako budú pomáhať korytnačkám nabrať potrebnú silu. Pod klinikou je vyčlenený kútik na hranie v piesku, kde sa môžu korytnačie mláďatá do sýtosti vyšantiť pod pozorným dohľadom svojej matky. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania. Návody Instructions PLUS sú tiež skvelé pre mladších staviteľov, pretože ich usmerňujú počas procesu stavania, čím získajú väčší pocit nezávislosti a úspechu. Táto stavebnica pre tvorivé deti obsahuje jednu minibábiku, figúrku robota a 4 figúrky korytnačiek.


• Obsahuje minibábiku Oliviu a taktiež figúrku robota Zoba a 4 figúrky korytnačiek.
• Obsahuje obojživelné autíčko, kliniku na brehu mora stojacu na pilótach s kútikom na vyšetrovanie a kútikom na hranie v piesku a tiež ostrov.
• Doplnkové prvky zahŕňajú 2 škrupinky korytnačích vajec, záchrannú vestu, záchranné koleso, megafón, fľašu na mlieko, striekačku, pomarančový džús, melón a loptu.
• Inšpirujte svojich malých staviteľov, aby sa vydali na vodu na LEGO® záchrannú misiu.
• Pomôžte svojmu dieťaťu spoznávať, ako sa starať o blaho zvierat.
• Pre rozšírenie zábavných hier nabitých akciami je táto súprava LEGO® Friends kombinovateľná s dobrodružnými stavebnicami 41378 Misia na záchranu delfínov, 41380 Záchranné centrum pri majáku a 41381 Záchranný čln.
• Pomocou aplikácie LEGO® Life získaš prístup k intuitívnym návodom na stavanie Instructions PLUS. Pomôžu so stavaním aj mladším staviteľom, a to vďaka jednoduchému približovaniu, otáčaniu a špeciálnemu režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
• Stavebnice z edície LEGO® Friends podnecujú pri hre predstavivosť a podporujú nápadité a zábavné stavanie.
• Je ideálnym vianočným darčekom alebo darčekom na sviatky pre tvorivé deti.
• Táto hračka pre dievčatá a chlapcov je súčasťou sveta LEGO® Friends, v ktorom žijú každodenní hrdinovia a kde sa dajú zažiť vzrušujúce príbehy z reálneho života.
• Obojživelné vozidlo meria vyše 4 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
• Klinika meria vyše 12 cm na výšku, 15 cm na šírku a 9 cm do hĺbky.

Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 6+ Rozmer: 250×185 mm Katalógové číslo: 41376

Zaradené v kategóriách