Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Vtáčia konferencia

Ransom RiggsLindeni (2022) • Séria Neobyčajné deti slečny Peregrinovej • 5. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
17,99€
Zľava 23%
13,80€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Krehký mier. Apokryfné varovanie. Chaos v srdci desivej búrky.

Sú späť! Pretože od rozrobenej práce sa neodchádza. A od tej neobyčajnej už vôbec nie. Jakoba poverili dôležitou úlohou – dopraviť najnovšiu členku rodiny neobyčajných Noor Pradeshovú do bezpečia, ktoré jej môže poskytnúť len tajomná V. Noor sa týka prastaré proroctvo, ktoré predpovedá krvavú apokalypsu.

Zachráň Noor a zachrániš budúcnosť Neobyčajných! Jacob má k dispozícii len zopár indícií, ako nájsť tajomnú V – najosobitejšiu a najmocnejšiu spoločníčku Jacobovho starého otca Abea. Lenže V sa skrýva a nechce, aby ju našli. Nikdy a nikto! Všetko ešte viac komplikujú znepriatelené americké klany Neobyčajných, medzi ktorými hrozí vojna. V amerických zákutiach neobyčajného sveta sa skrýva nebezpečenstvo a neistota na každom kroku. Kam skôr skočiť? Čas nemilosrdne beží a Jacob i jeho priatelia musia rozlúštiť proroctvo a prísť celej veci na koreň! Uspejú aj tentoraz?

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Conference of the Birds Rok vydania: 2022 Odporúčaný vek: 13+ ISBN: 9788056628751 Rozmer: 132×208 mm Počet strán: 336 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčinaŠtýl: dobrodružný, napínavý

Zaradené v kategóriách