Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Zázrak svätej omše - Franz Spirago

Zázrak svätej omše

Franz SpiragoZachej (2019)

🍌 Odosielame o 10 dní.
4,90€
Zľava 7%
4,56€

V našom živote je dosť vecí, ktoré považujeme za absolútne samozrejmé, a tým sa pre nás stali aj všednými, ba stereotypnými. Žiaľ, patrí k nim i omša. Svätá omša.

Franz Spirago nám v knihe Zázrak svätej omše predkladá ďalšiu bežnú súčasť nášho kresťanského života videnú novými očami. Inak a menej povrchne. Ak ste si doteraz mysleli, že o svätej omši viete všetko, táto kniha vás prekvapí. Je plná nových myšlienok, nových postrehov a prostredníctvom zaujímavých, hoci často dobových prirovnaní a minipríbehov nám pomáha za viditeľným odhaľovať neviditeľné.

Iste, sú miesta, na ktorých si autor naozaj nedáva servítku pred ústa a ktoré vyznievajú príkro a prísne. No ak chceme byť úprimní, musíme priznať, že pravda, naozajstná pravda je výlučná, nie relatívna. Mnoho vecí môžeme žiť len dvomi spôsobmi: buď alebo. A týka sa to aj omše. Omše, ktorá nie je samozrejmá, ale svätá a zázračná.

Originálny názov: Das Wunder des heiligen Messopfers Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788082110794 Počet strán: 120 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách