Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

PocketBook 641 Aqua 2 + Puzdro ako darček

PocketBook 641 Aqua 2 + Puzdro ako darček

Azúrová

PocketBook (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
129,00€
Zľava 7%
119,97€

Neobmedzené čítanie elektronických kníh s vodotesnou čítačkou PocketBook Aqua 2
Čítačka elektronických kníh PocketBook Aqua 2 disponuje ochranou proti prieniku s hodnotením IP57 (ochrana proti prieniku - Ingress Protection) v súlade so systémom medzinárodnej klasifikácie. Pre užívateľa to znamená, že čítačka PocketBook Aqua je chránená proti prieniku prachu a môže byť namočená do vody až do hĺbky 1 metra bez akéhokoľvek poškodenia. Tieto jedinečné funkcie garantujú pohodlné čítane bez údržby, a to kdekoľvek – doma alebo vonku. Čítačku PocketBook Aqua 2 môžete perfektne používať na rôznych miestach – či už na jachte, na pláži, pri bazéne alebo počas relaxácie vo vani.

Rôznosť možností
Okrem štandardného príslušenstva obsahuje balenie PocketBook Aqua 2, zvukový adaptér Micro USB umožňujúce počúvať zvukové súbory vo formáte MP3 a používať funkciu prevodu textu na zvuk - Text-to-speech.
Absolútnu slobodu pri výbere formátu elektronického obsahu vám zariadenie PocketBook Aqua 2 poskytuje vďaka podpore 17 formátov bez potreby konverzie a 4 grafických formátov – JPEG, BMP, PNG, TIFF. Zabudovaný modul bezdrôtového pripojenia Wi-Fi spoločne so službami Dropbox a Send-to-PocketBook umožňuje čítačke zdieľať informácie v elektronickej forme bez nutnosti pripojenia ku PC. Ako je tradíciu pre zariadenia PocketBook, nová čítačka elektronických kníh obsahuje predinštalovaný slovník Abbyy® Lingvo pre pohodlné číanie aj dokumentov v cudzích jazykoch.

Výnimočná praktičnosť
Štýlová čítačka elektronických kníh v prevedení v atraktívnej modrej azúrovej farbe s perlovým tieňovaním. Lahodná farba evokuje príjemné spomienky a teplé morské vlny a láka k ponoreniu sa do otdychového a pohodlného čítania. Príjemné a ergonomické tlačidlá na stránkovanie sú umiestnené na prednom paneli za účelom pohodlného používania, pričom je umožnené držať zariadenie jednou rukou. Mäkký kryt puzdra dáva príjemnú dotykovú senzáciu a zabraňuje znečisteniu odlačkami prstov.

Potešenie z dlhého čítania
Nová čítačka, vybavená kapacitným viac senzorovým 6- palcovým displejom E Ink Carta™ s vysokým rozlíšením ( HD -1024x758 obrazových bodov), poskytuje excelentný kontrast a zaručuje vysoký komfort pre váš zrak. Na rozdiel od svojho predchodcu je čítačka PocketBook Aqua 2 vybavená predným osvetlením LED, ktoré zaručuje úplnú slobodu čítania za akýchkoľvek sveteľných podmienok.
Vnútorná pamäť s kapacitou 8 GB umožňuje uchovávať skutočnú digitálnu knižnicu obsahujúcu niekoľko tisíc elektronických kníh - a to všetko pri hmotnosti len 180 gramov. Vďaka batérii Li-Ion polymér - 1500 mAh s veľkou kapacitou vám zariadenie ponúka možnosť čítať deň za dňom počas jedného mesiaca bez prerušenia napájaním.
Čítačka elektronických kníh PocketBook Aqua 2 – sila odolnosti pre sebavedomie a odvahu!

Displej:6" E Ink® Carta™ (758 × 1024)
Frontlight:+
Dotykový displej:Kapacitný (multisensor)
Rozmery:114,6 х 174,4 х 9 mm
Materiál displeja:sklo
Počet stupňov sivej:16
Farba:neba
Batéria:Li-Ion Polymer, 1500 mAh (výdrž akumulátora až 1 mesiac)
Procesor:1 GHz
Operačná pamäť:256 MB
Pamäť flash:8 GB (skutočná dostupná veľkosť vnútornej pamäte môže líšiť v závislosti od softvérovej konfigurácii vášho zariadenia)
USB rozhranie:Micro USB
Slot externej pamäte:-
Audiovýstup:-
Formáty elektronických kníh:EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI)
Formáty snímok:JPEG, BMP, PNG, TIFF
Hmotnosť:180 g
Gyroskopický senzor/Akcelerometer:-
Reproduktory:-
Fotoaparát:-
Bezdrôtové pripojenie:Wi-Fi (802.11 b/g/n)
Doplnkové funkcie:ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook, PocketBook Sync, Book store, Browser, Calculator, Chess, Dictionary, Gallery, Klondike, Library, Notes, RSS News, Scribble, Sudoku
Materiál šasi:Pastic, ‘soft touch’
Slovníky:Anglicko - nemecký; Websterov slovník 1913, ABBYY Lingvo® - 21 smerov prekladu
Vývojár:PocketBook

Rok vydania: 2019 Výrobca: PB641-A-WW Väzba: krabička

Zaradené v kategóriách