Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Slovakia (Spectacular Slovakia) -

Slovakia (Spectacular Slovakia)

Travel Guide

The Rock (2018)

🍌 Odosielame o 11 dní.
17,90€
Zľava 7%
16,65€

Spectacular Slovakia travel guide je komplexný, moderný sprievodca v angličtine, ktorý predstavuje Slovensko nielen cez architektúru a prírodu, ale aj cez menej známe miesta a nové atrakcie. Praktický vreckový formát obsahuje všetky informácie potrebné pre objavovanie Slovenska.

Medzinárodný tím novín v anglickom jazyku, The Slovak Spectator, prináša na 304 stranách viac ako 1 000 fotografií; 450 profilov miest a pamiatok; 28 leteckých nákresov historických pamiatok; 17 máp a zároveň 32 cestovateľských tém, ktoré sprevádzajú čitateľa aj na nové zaujímavé miesta, ktoré turisti začínajú objavovať. Súčasťou cestovateľa je aj rozkladacia mapa Slovenska.

Vďaka svojmu rozsahu a štruktúre predstavuje Slovensko v súvislostiach. Je vhodný nielen pre ľudí žijúcich v zahraničí, ale aj pre jazykovo zdatných Slovákov, ktorí majú možnosť nanovo objaviť Slovensko a cez svoju skúsenosť ho ďalej predstavovať svetu.

Na stránkach sprievodcu môžu čitatelia nájsť desiatky hradov, kaštieľov, stredovekých miest, jaskýň, kúpeľov... V rámci cestovateľských tém sa dočítajú aj o miestach, kde sa dá jazdiť tankom, opravovať hrady, sledovať medvede v divočine, o tipoch ako a kde ušetriť či kde sa dobre najesť.

Jazyk: anglický Rok vydania: 2018 Rozmer: 135×225 mm ISBN: 9788089988006 Počet strán: 304 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách