Nový mesiac = nová 📚 akcia

Laci Strike: Cesta tanečníka a príbeh slovenského STREET DANCE (DVD+CD)

55+35 minútový dokument Laci Strike prostredníctvom príbehu jedného tanečníka mapuje vývoj celej slovenskej tanečnej scény ...


🍌 Odosielame o 12 dní.
1,99€
Zľava 10%
1,79€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Priatelia,

niekto je "singing in the rain", iný zas tancuje, až oči prechádzajú.

A my máme pre Vás niečo akurátne na chladnejšie jesenné dni. Usaďte sa v teple domova alebo pracovne a pozrite sa, ako sa trsá (nielen) na uliciach.
Skvelý rytmus, vypeckovaná muzička, energickí tanečníci, množstvo sympatických známych ľudí...

Toto všetko + bonusy navrch sú na úplne novom DVD s názvom Laci Strike: Cesta tanečníka a príbeh slovenského STREET DANCE.

Originálne dielko vychádza ako dvojbalenie obsahujúce samotné DVD a bonusové CD (Mixtape - DJ Timber, DJ Wich a DJ Piggo).
Kameramanom a režisérom v jednej osobe je mladý talentovaný filmár Braňo Jašš.

55+35 minútový dokument Laci Strike prostredníctvom príbehu jedného tanečníka (ktorý sa dnes stal ikonou pre množstvo mladých ľudí) mapuje vývoj celej slovenskej tanečnej scény hip-hopovej kultúry. Okrem Laci Strike-a sa vo filme objavia ľudia, s ktorými spolupracuje, napr. Dara Rolins, Marián Čekovský, raper Rytmus, DJ Wich, Peter "Banán" Batthyany, Fredy Ayisi, Ivo Ladižinský, tanečníci z SDA Elita a mnohí ďalší. Spoznáme tiež významné osobnosti slovenského street dance a uvidíme aj svetovú tanečnú elitu.

Osobne za ďalší bonus považujem to, že film je vhodný pre všetky vekové kategórie, pretože neobsahuje násilie ani vulgarizmy.

Pokrstíme ho 9. novembra 2008 o 17:00 pred predajňou Datart v nákupnom centre Avion v Bratislave.
Krstnými rodičmi budú Dara Rolins, Rytmus a Marián Čekovský.

DVD bonusy
1. SDA feat. DJ Wich - klip
2. SDA feat. DJ Wich - tour
3. Malá škola tanca a iné ...

CD bonusy:
1. DJ WICH - hi hop mixtape
2. DJ TIMBER - b.boy mixtape
3. DJ PIGGO - poppin mixtape
4. SDA feat DJ Wich - klip
5. SDA feat DJ Wich - tour

Herci: Laci Strike, Dara Rolins, Marián Čekovský, raper Rytmus, DJ Wich, Peter "Banán" Batthyany, Fredy Ayisi, Ivo Ladižinský

Originálny názov: Laci Strike: Cesta tanečníka a príbeh slovenského STREET DANCE Rok vydania: 2008 Katalógové číslo: 29193 Rozmer: 190×130 mm Dĺžka: 55+35 Obal: DVD obal Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách