Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Hra LEGO Friends 41360 Emmina pojazdná veterinárna klinika

LEGO Friends 41360 Emmina pojazdná veterinárna klinika

LEGO (2019)

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
8,33€

Dovoľte svojej nádejnej veterinárke, aby ukázala, ako sa vie postarať o zvieratká so sadou 41360 4+ Emmina pojazdná veterinárna klinika od LEGO Friends. Táto veterinárna LEGO 4+ stavebnica je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti už od predškolského veku, s parádnou sanitkou pre zvieratá a špeciálnou podstavou na kocky, ktorá umožňuje začiatočníkom užiť si stavanie budov, áut a podobne, na vlastnú päsť. Taktiež obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hranie, ktorý pomôže vašej malej milovníčke zvierat pochopiť účel stavebných krokov a rozšíriť jej predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO modelov v prostredí známych LEGO Friends. Táto jednoduchá veterinárna LEGO súprava pre deti obsahuje veterinárne hračky, ako napríklad lôžko na vyšetrenie chorľavých zvieratiek, striekačku, kefu, psiu kosť a detskú fľašu pre nekonečné hodiny hier, ako aj minibábiku Emmu z LEGO Friends a mini mopslíka.

• Stavebnice LEGO 4+ sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a jednoduché pre deti už od predškolského veku a pomáhajú im rozvíjať istotu vďaka jednoduchým stavebným krokom pre dokonalý úvod do stavania LEGO modelov.
• Táto veterinárna klinika od LEGO Friends zahŕňa minibábiku Emmu a psíka.
• Táto veterinárna hracia súprava obsahuje veterinárne auto a samostatné lôžko.
• Príslušenstvo obsahuje lampu, kefu, striekačku, psiu kosť, tanier a fľašku na kŕmenie.
• Vďaka stavebniciam LEGO 4+ dieťa spoznáva hromadu obľúbených filmov, televíznych postavičiek a hrdinov.
• Hracie súpravy LEGO 4+ boli predtým označované ako LEGO Juniors a sú kompatibilné so všetkými stavebnicami LEGO pre tvorivé stavanie.
• Ideálny darček pre deti od predškolského veku.
• Meria vyše 4 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.

Rok vydania: 2019 Výrobca: 41360

Zaradené v kategóriách