🎬 Filmový FESTIVAL! Pozri si program zliav

Hra Civcity Rome

Civcity Rome

(0)

🍎 Vypredané


CivCity: Rome prináša obľúbené budovanie miest do sveta hry Sid Meier´s Civilization. V desiatkach misií sa budete starať o budovanie, zásobovanie a celkovú správu najväčších rímskych miest, pokiaľ Vašim hlavným cieľom bude doviesť Ríšu až na samotný vrchol moci. Neuveriteľne detailný pohľad na život v Rímskej ríši v najkomplexnejšej hre, aká kedy bola vytvorená. Medzi stovkami budov, ktoré môžete postaviť, nájdete školy gladiátorov, amfiteátre, Circus Maximus, legionárske opevnenia, dielne na výrobu zbraní a mnoho iných.
CivCity: Rome ponúka neuveriteľne detailný pohľad na život v Rímskej ríši v jednej z najkomplexnejších hier, aké kedy boli vytvorené.
Nahliadnite do budov. Prvý krát môžete odstrániť strechu budov a pozrieť sa, čo sa vo vnútri deje.

Charakteristika:

  • Bojujte v koloseu. Cvičte zvieratá aj gladiátorov pre boj v aréne - je to jedna z ciest, ako udržať obyvateľstvo v dobrom rozmare.
  • Poznajte život rímskej rodiny. Nahliadnite kedykoľvek pod pokrievku rodinného života ktorejkoľvek z tisícov rodín, ktoré žijú vo vašom meste. Dozviete sa, kde žijú, pracujú a hrajú sa.
  • Divy civilizácie. Vynájdite a postavte mocné divy, treba Circus Maximus, Veľkú knižnica, Pantheon, Stĺp cisára Trajána a ďalšie.
  • Modernizujte svoje mesto. Bohatý technologický strom vám umožňuje vyvinúť cez 70 rôznych technológií, ktoré Vášmu mestu prinesú

Rozmer: neuvedený