Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Systémy štandardných detailov + CD-Rom (Peter Beinhauer) - Peter Beinhauer

Systémy štandardných detailov + CD-Rom (Peter Beinhauer)

Publikácia je prekladom z nemeckého originálu. Dokumentuje 35 rezov budovou a 145 detailov stavebných konštrukcií. Nejde iba...


🍌 Odosielame o 7 dní.
99,30€
Zľava 7%
92,35€

Publikácia je prekladom z nemeckého originálu. Dokumentuje 35 rezov budovou a 145 detailov stavebných konštrukcií. Nejde iba o jednotlivé konštrukčné detaily ako v publikácii Atlas štandardných detailov, vydaný v roku 2004, ale o ich systémové spojenie navzájom tak, aby v jednotlivých fázach projektovania poskytli pomôcky, ktoré rýchlo a bezpečne vedú k cieľu projektovania.

Detaily je možné spájať do rezov budovy, ale aj voľne kombinovať a nadväzujú na seba ako pri praktickom procese projektovania. Ku každému detailu je uvedený zodpovedajúci popis a ceny v eurách. Popisy stavebných konštrukcií obsahujú dôležité údaje o stavebných materiáloch, upozornenia na postupy zhotovenia a platné normy DIN.

Súčasťou publikácie je CD-nosič, ktorý obsahuje všetky informácie z vytlačenej knihy vr. návodu ich využitia pri projektovaní. Obsahuje detaily vo formáte .pdf, .dwg a .dxf pre najpoužívanejšie systémy CAD.

Popisy stavebných konštrukcií sú vo formáte Excel a uľahčujú súpis prác a materiálov. Jednoduchý program na kalkulácie umožňuje rýchle predkalkulovanie ceny zvolených riešení detailov v eurách.

Príloha: CD-ROM Jazyk: slovenský Rok vydania: 2008 Rozmer: 210×295 mm ISBN: 8089228119 Počet strán: 368 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách