📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Hovorme spolu po slovensky - Cvičebnica B1 + Učebnica B1 - Alica Bortlíková, Eva Maierová

Hovorme spolu po slovensky - Cvičebnica B1 + Učebnica B1

Komplet 2x kniha + 1xCD


🍎 Vypredané
43,05€

Študijný materiál Hovorme spolu po slovensky! - B1 pozostáva z: učebnica a cvičebnica + CD

Študijný materiál je určený všetkým záujemcom o štúdium slovenčiny ako cudzieho jazyka na úrovni B1.

Učebnica a cvičebnica Hovorme spolu po slovensky! B1 sú určené pre mierne pokročilých záujemcov o slovenský jazyk ako cudzí jazyk. Tento učebný materiál je vhodný pre všetkých zahraničných študentov a cudzincov žijúcich alebo pracujúcich na Slovensku, pre lektoráty v cudzine, pre ľudí s filologickými znalosťami i bez nich, teda pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v slovenskom jazyku na úrovni B1 Spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky.

Učebnica a cvičebnica sú koncipované tak, aby boli vhodné pre všetky typy kurzov krátkodobé, dlhodobé, večerné, letné, individuálne, pre prípravu cudzincov na riadne vysokoškolské a doktorandské štúdium a tiež pre krajanov a ďalších záujemcov, ktorí chcú ovládať slovenský jazyk na danej úrovni z rôznych dôvodov pracujú alebo žijú na Slovensku alebo budú potrebovať jazykovú skúšku zo slovenského jazyka.

Predkladaný materiál tvorí učebnica s nahrávkami na CD a cvičebnica. Učebnica s cvičebnicou obsahujú 6 lekcií. Cvičebnica je určená najmä na precvičovanie a utvrdzovanie učiva. Odporúčaným doplňujúcim materiálom je Gramatika B1 + B2, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou diela.

Príloha: +CD Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 210×280 mm ISBN: 9788022339278 Počet strán: 194 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách