Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Temná veža 4: Čarodejník a sklo - Stephen King

Temná veža 4: Čarodejník a sklo

Stephen KingIkar (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
19,90€
Zľava 7%
18,51€

V štvrtom diele rozsiahlej fantasy ságy Stephena Kinga, ktorá sleduje osudy posledného pištoľníka vo svete podobnom, ale predsa inom, ako je náš, sa hrdinovia ocitnú na samom konci Pustatín.
Roland, Eddie, Susannah, Jake a jeho zvierací priateľ Rát sa vezú v psychopatickom vlaku. Ak si chcú zachrániť holý život, musia mu položiť hádanku, ktorú nedokáže vyriešiť.
Cesta sa sčasti tragicky končí v alternatívnej verzii Kansasu. Mesto Topeka je vyľudnené po vyčíňaní vražedného vírusu superchrípky a naši hrdinovia sa po diaľnici vyberú za svojím najbližším cieľom – skleneným palácom. Objavia záhadné thinny, miesto, kde sa stretávajú rôzne svety a reality. Usadia sa tu na noc a Roland sa po dlhom váhaní napokon odhodlá spoločníkom rozpovedať smutný príbeh svojej mladosti. So svojím pôvodným malým ka-tet priateľov navštívil mesto Hambry, ako vystrihnuté z filmov o divokom západe, zaľúbil sa a zároveň sa zaplietol do politicko-vojenských intríg, ktoré môžu výrazne ovplyvniť osud jeho sveta.

Verše preložila Jana Kantorová-Báliková.

Originálny názov: Wizard and Glass Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 135×205 mm ISBN: 9788055163413 Počet strán: 808 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách