Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Valentino (Armando Chitolina) (Hardback) -

Valentino (Armando Chitolina) (Hardback)

Keď poviete Valentino, v mysli sa vám vybaví luxus, elegancia, či červené koberce. Módou najzbožňovanejší zástanca...

Taschen (2007)

🍌 Odosielame o 6 dní.
1 500,00€
Zľava 7%
1 395,00€

Keď poviete Valentino, v mysli sa vám vybaví luxus, elegancia, či červené koberce. Módou najzbožňovanejší zástanca rafinovanej dekadencie, najvzrušujúcejší módny návrhár je známy na celom svete. Len niekoľko rokov po otvorení jeho módneho ateliéru v Ríme v 1959 bol Valentino na vrchole svojho úspechu obliekajúc Elizabeth Taylor, Jackie Kennedy a Audrey Hepburn.
Približne o 40 rokov neskôr sa veľa nezmenilo - stále oblieka najslávnejšie celebrity od Gwyneth Paltrow po J.Lo. až na to, že v súčasnosti predstavuje jeho obchod s módou významnú silu talianskej ekonomiky.
Valentino vždy tvoril šaty pre očarujúce a náročné ženy, nikdy však neopúšťal svoj osobitý štýl hoci v kurze bolo práve niečo iné - deštrukcia, oplzlosť či iné módne výstrelky.
Toto luxusné limitované vydanie je vzdaním holdu Valentinovej kariére prostredníctvom bohatého výberu z jeho archívu, vrátane kresieb, fotiek z časopisov, reklám, Valentinových portétov, usporiadaných chronologickom poradí. Obrazový materiál je sprevádzaný množstvom časopiseckých a novinových článkov o Valentinovi. Text tiež obsahuje interview od Matta Tyrnauera s 20 Valentinovými najbližšími spolupracovníkmi a priateľmi ako aj uznanie Suzy Menkes vplyvnej módnej novinárky z International Herald Tribune.
Toto zberateľské vydanie je limitované nákladom 2000 kusov; v elegantnom obale zo šesťfarebného hodvábu a krabici príznačnej červenej farby obsahuje každý kus Valentinov podpis.

Jazyk: anglický, nemecký, francúzsky, taliansky Rok vydania: 2007 Rozmer: 330×440 mm ISBN: 9783822848449 Počet strán: 738 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách