Nakúp do konca decembra a vyhraj zájazd na Bali!

Kniha Testami k maturite Slovenský jazyk a literatúra 2. vydanie (Renáta Lukačková) [S - Renáta Lukačková

Testami k maturite Slovenský jazyk a literatúra 2. vydanie (Renáta Lukačková) [S

Testami k maturite SJ a lit.2v - didaktis - Jazyk: SK - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 96 str. - ISBN: 80-89160-47-6 - Kn


🍌 Odosielame o 7 dní.
8,88€
Zľava 7%
8,26€

Druhé, doplnené vydanie zbierky 37 testov, ktorá pomôže študentom stredných škôl, najmä maturantom, dobre sa pripraviť na maturitnú skúšku z literatúry a slovenského jazyka.
Vydanie je doplnené o otázky z gramatiky, slovenského jazyka a tvaroslovia. Je rozšírené o dvadsať nových strán, pribudli aj tvorivé úlohy z literatúry, napríklad úlohy na pochopenie textu a na prepracovanie textu.
Testy zachytávajú vývoj prózy, poézie a drámy od staroveku po súčasnosť. Súčasťou testov sú úlohy, ktoré súvisia s literárnymi ukážkami a pomáhajú rozvíjať praktické zručnosti študentov pri práci s textom. Zadania otázok sú vypracované v súlade s novou koncepciou maturitnej skúšky – obsahujú tak otázky s možnosťou výberu odpovede z viacerých ponúkaných možností, ako aj otvorené otázky, kde študent samostatne formuluje odpoveď. Študenti a učitelia, ktorým sa publikácia dostane do rúk už v prvom ročníku, s ňou môžu pracovať priebežne a využívať ju pri opakovaní jednotlivých tematických celkov. Riešenia testov sú uvedené v závere zbierky.
Publikácia je určená študentom stredných škôl, ktorí ju využijú počas celého stredoškolského štúdia a na prípravu na maturitu.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2007 Rozmer: 170×240 mm ISBN: 8089160476 Počet strán: 110 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách