📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Wörterbuch Modern (nemecko-slovenský a slovensko-nemecký slovník) - Mária Tarábková

Wörterbuch Modern (nemecko-slovenský a slovensko-nemecký slovník)

Wörterbuch Modern SK - nemecko-slovenský slovensko-nemecký slovník - didaktis - Jazyk: SK - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá


🍌 Odosielame o 5 dní.
8,99€
Zľava 7%
8,36€

vreckový nemecko-slovenský a slovensko-nemecký slovník
Tretie, aktualizované vydanie praktického školského slovníka obsahuje viac ako 20 000 slov. Vyznačuje sa starostlivým výberom najviac používaných slov a fráz hovorového jazyka.
V novej, prepracovanej verzii možno nájsť opäť slová zo všetkých bežne používaných učebníc nemčiny (Projekt Deutsch, Deutschmobil, Schau mal, Themen). V slovníku sa odráža prudký rozvoj informačných technológii, preto je počet slov z tejto oblasti oproti predchádzajúcemu vydaniu výrazne vyšší a venuje sa im špeciálna príloha. Samozrejmosťou je zahrnutie nového nemeckého pravopisu, ktorý vstúpil do platnosti v roku 1996.
Slovník je osobitne vhodný na využitie v škole, pretože okrem členov (pri podstatných menách) uvádza tvary genitívu singuláru a nominatívu plurálu, pri nepravidelných slovesách tvary prítomného času a minulých časov. Vzhľadom na zvýšený záujem našich žiakov študovať na zahraničných školách bol systém škôl v Rakúsku a Nemecku (na konci slovníka) obohatený o informácie o jednotlivých typoch škôl.
Slovník využijú žiaci základných, stredných a jazykových škôl, učitelia nemeckého jazyka, aj cestovatelia do nemecky hovoriacich krajín.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2007 Rozmer: 100×140 mm ISBN: 8089160441 Počet strán: 384 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách