Alfa - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu matná - 136 str. - ISBN: 80-86851-26-5 - Kniha

🍎 Vypredané, sú však dostupné iné vydania
10,95€

📚Prečítaná za 6,02€ (Zľava 45%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Kniha je určena v?em, kteří mají jiné ne? naprosto ideální vztahy s kolegy, ?éfy, podřízenými, vedením své firmy či instituce. Kteří tou?í po klidněj?í či lep?í kariéře. Přiná?í jim upřímně a otevřeně citelnou úlevu - a není vůbec přitom třeba věnovat čtení dlouhý čas. Jednotlivé fejetony jsou toti? výsti?né, stručné, jdou ihned k jádru věci. A čtenář si mů?e podle nadpisů vybrat - třeba ka?dý den jedno téma podle aktuální potřeby. Za pět a? deset minut pak ví to podstatné.

David Gruber o tom říká: â??Kdybych přirovnal na?i společnost k fotbalovému zápasu, bylo by to asi takto: uprostřed utkání, v minutě 1989, bylo hráčům řečeno: â??Od této chvíle hrajete o stokrát vět?í peníze ne? doposud. Ale rozhodčí se někam schoval. Pokud se dopustíte faulu, bude ten rozhodčí poprvé reagovat klidně a? za dva tři roky; jestli vůbec.â??"

Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2005 ISBN: 8086851265 Rozmer: 155×210 mm Počet strán: 133 Väzba: brožovaná Jazyk: čeština