🌹 Daruj romantické knižné zľavy!

Kniha Kým prišla búrka (T. Oldham Ashcraft, S. McGearhart) - Tami Oldham Ashcraft, Susea McGearhart

Kým prišla búrka (T. Oldham Ashcraft, S. McGearhart)

Strhujúci príbeh o láske a prežití podľa skutočnej udalosti


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,90€
Zľava 7%
9,21€

Tami Oldhamová a jej snúbenec Richard Sharp boli mladí a zaľúbení, život mali pred sebou. Keď vyrazili na jachte Hazana z Tahiti, obloha bola belasá, slnko žiarivé. Ich cieľom bolo San Diego. Po dvoch týždňoch plavby ich postretla pohroma. Hoci sa všemožne usilovali vyhnúť blížiacemu sa hurikánu, ocitli sa v pasci na rozbúrenom mori, s vlnami vysokými ako mrakodrapy a vetrom fučiacim rýchlosťou 140 uzlov. Richard sa pripútal a zostal na palube, Tami poslal do podpalubia. Poslednou Taminou spomienkou bol Richardov výkrik. Potom nastala tma. Keď sa Tami po niekoľkých hodinách prebrala a vyšla na palubu, zistila, že Richardov bezpečnostný popruh sa utrhol.
Kniha Unášaná prúdmi je príbeh o tom, ako sa Tami zázračne podarilo po štyridsaťjeden dňoch doplávať do bezpečného prístavu, hoci jej nefungoval motor a nemala sťažne. Je to nezabudnuteľný príbeh o láske, strate a prežití na rozbúrenom mori a o tom, že ani v tých najtemnejších chvíľach nie sme sami.

Originálny názov: Adrift Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 125×205 mm ISBN: 9788055161525 Počet strán: 224 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách