Super ponuka! Nakúp aspoň za 13€ a poštovné máš úplne zadarmo! Platí len do 20.6.2019!

Kniha Psia cesta (W. Bruce Cameron) - W. Bruce Cameron

Psia cesta (W. Bruce Cameron)


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,90€
Zľava 10%
9,81€

Psia cesta je voľné pokračovanie príbehu verného psieho kamaráta z Cameronovho bestsellera Psia duša/Psie poslanie, ktorý sa v roku 2017 dočkal aj filmového stvárnenia v réžii Lasseho Hallstr?ma.
Kamoš, teraz už starý pes dožívajúci na Farme, nachádza po smrti svojho „chlapca“ Ethana nový zmysel života, keď zachraňuje život jeho malej vnučke Clarity. Po svojom skone a prevtelení do kríženky Molly oddane bdie nad dospievajúcou Clarity, ktorá čelí psychickému týraniu matky a bývalého priateľa s násilnými sklonmi. Po Mollinej tragickej smrti Kamoš, tentoraz v tele temperamentného a nebojácneho kríženca yorkshira a čivavy Maxa, verne sprevádza mladú Clarity v najproblémovejšom období jej života. Kamošova reinkarnačná púť vrcholí v tele bígla Tobyho, ktorý v kláštornom hospici v role terapeutického psa poskytuje útechu umierajúcim.
Psia cesta je ďalšie humorom sršiace rozprávanie o psoch, očarujúci a precítený príbeh o nádeji, láske a oddanosti, ktorá zdolá všetky prekážky.

Originálny názov: A Dog’s Journey Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055160269 Počet strán: 304 Väzba: brožovaná