Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Elektrotechnická spôsobilosť pre elektrikárov (Jan Meravý) - Jan Meravý

Elektrotechnická spôsobilosť pre elektrikárov (Jan Meravý)

5. aktualizované vydanie


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
19,29€
Zľava 9%
17,50€

Piate, aktualizované vydanie knihy obsahuje informácie o nových technických normách, právnych a bezpečnostných predpisoch, nové postupy pri ochrane pred zásahom blesku a prepätím a nových zásadách v poskytovaní prvej pomoci pri úrazoch elektrickým prúdom a ďalších informácií potrebných na overenie odbornej spôsobilosti pracovníkov v elektrotechnike.
Prehľadne a názorne ukazuje v jednotlivých kapitolách problematiku požadovaných technických predpisov pre elektrotechnikov s najnovšími zmenami pre praktické použitie.
Je vhodná pre prípravu na overenie odbornej spôsobilosti v elektrotechnike základného rozsahu §21, §22, §23 a §24 podľa vyhl. č. 508/2009 Z.z., ako aj pre Aktualizačnú odbornú prípravu elektrotechnikov. Pre svoj prehľad má svoje miesto pre projektantov a revíznych technikov VTZE, ale aj pre elektromontérov a elektroúdržbárov v prevádzkovej praxi. Poslúži aj ako učebná pomôcka pre žiakov elektrotechnických stredných škôl a poslucháčov vysokých škôl s elektrotechnickým zameraním ako aj pre širokú elektrotechnickú verejnosť.
Kniha je plnofarebná vo formáte A4 a obsahuje 400 strán s názornými obrázkami a príkladmi aplikácie noriem a predpisov v praxi.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 210×297 mm ISBN: 9788089576050 Počet strán: 400 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách