Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Hra Drevené kocky Kubix

Drevené kocky Kubix

120 kusov

Janod (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
40,00€
Zľava 7%
37,20€

Drevené kocky Kubix Janod sú kvalitné drevené kocky pre dievčatá aj pre chlapcov od 2 do 6 rokov. V balení sa nachádza 120 kociek rôznych tvarov a farieb. Neoddeliteľnou súčasťou balenia je praktická textilná podložka, na ktorej si deti môžu skladať svoje kocky. Podložka s rozmermi 75*75 cm sa dá poskladať do tvaru kocky, kde si deti svoju skladačku po hre uložia.
Textilná podložka a krabica v jednom je ako stvorená na hranie s kockami na zemi, pričom deti nesedia na chladnej podlahe ale na príjemnej podložke.
Dieťatko môže skladať rôzne budovy, hrať sa na architekta alebo stavbára a priblížiť sa tak svetu dospelých. Deti vďaka dreveným kockám a pestrofarebnému motívu na textilnej podložke spoznávajú rôzne tvary a farby. Vďaka uškám je možné stavebnicu kamkoľvek prenášať. Kocky pre deti sú vyrobené zo zdravotne neškodných materiálov a farieb. Detské drevené kocky Kubix sú vysoko kvalitné a majú nadčasový dizajn, ktorý si obľúbi aj niekoľko generácií detí po sebe.

Francúzska značka Janod vyvíja prvotriedne hračky pre deti, ktoré spĺňajú prísne európske štandardy a predpisy, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť pre vaše dieťatko. Drevo použité na hračkách Janod je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Za kvalitou značky Janod stoja mnohé medzinárodné ocenenia. Sú to hračky s francúzskym dizajnom, ktoré majú veselé farby a hebký povrch.

Rok vydania: 2018 Výrobca: J08076

Zaradené v kategóriách