Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Bylinková alchýmia (Rosalee de la Forêt) - Rosalee de la Forêt

Bylinková alchýmia (Rosalee de la Forêt)

liečivých rastlín a korenín


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
22,90€
Zľava 7%
21,30€

Túžite získať viac energie, zlepšiť svoje trávenie či zabezpečiť si lepší spánok? Svetoznáma bylinkárka Rosalee de la For?t vás vo svojej unikátnej knihe zavedie do sveta najznámejších bylín a korenín a prezradí vám ich tajuplné liečivé účinky.

V knihe Bylinková alchýmia spája starovekú múdrosť s moderným vedeckým poznaním a vkladá moc klasických byliniek a korenín, ako sú baza, šípky, škorica či klinček znova do vašich rúk. Prostredníctvom veľmi osobného rozprávania vám Rosalee prezradí tajomstvá, ako tieto bylinky a koreniny efektívne používať a kombinovať pri každodennej príprave pokrmov a nápojov tak, aby liečili vaše telo i myseľ.

V knihe nájdete recepty napríklad na škoricový čaj, ktorý upokojí podráždené hrdlo, kardamómovo-čokoládový koláč pre zdravé srdce, cesnakový hummus na podporu imunity či návod, ako si pripraviť balzam z kajenského korenia na uvoľnenie svalov. Tak vstúpte s nami do kúzelného sveta bylinkovej alchýmie a získajte všetky vedomosti, ktoré potrebujete na obnovenie a udržanie svojho zdravia.


Originálny názov: Alchemy of Herbs Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 14+ Rozmer: 210×250 mm ISBN: 9788081641534 Počet strán: 368 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách