Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Končí sa to nami (Colleen Hoover) - Colleen Hoover

Končí sa to nami (Colleen Hoover)

Ostali by ste s milovaným človekom, ak vám ublížil?

Colleen HooverIkar (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,90€
Zľava 7%
11,07€

Lily si v detstve vytrpela svoje. Po otcovej smrti opúšťa rodný Maine a usádza sa v Bostone, v meste, kde je všetko lepšie. Aspoň tak jej to kedysi tvrdil Atlas, Lilina spriaznená duša a prvá láska. V Bostone spoznáva ambiciózneho lekára Ryla, no ten sa jej v slabej chvíli prizná, že má averziu k vzťahom, prioritou je kariéra a rodina uňho nemá miesto. Ryle však nedokáže pustiť červenovlásku z hlavy, a tak svoje zásady poruší. Lilin život sa konečne dostáva do správnych koľají, no keď si myslí, že nemôže byť šťastnejšia, pocíti tvrdý úder.
Lily si v mladosti písala denník. Po rokoch sa začíta do svojich zápiskov o Atlasovi a rodinnom trápení, čím otvorí staré rany. No občas je aj bolestná spomienka dobrá, najmä ak človeku vo vhodnej chvíli pomôže správne sa rozhodnúť.
Končí sa to nami je výnimočná kniha. Autorka pri písaní siahla do vlastných bolestných spomienok a zvečnila okamihy, ktoré by najradšej zo svojho života vymazala. V prvom rade však v tomto odvážnom a hlboko osobnom románe vyrozprávala dojímavý a nezabudnuteľný príbeh lásky.

Originálny názov: It Ends With Us Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 145×227 mm ISBN: 9788055157856 Počet strán: 320 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách