Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Ako komunikovať s vlastným mužom (Kamil Bartko) - Kamil Bartko

Ako komunikovať s vlastným mužom (Kamil Bartko)

Kurz pre ženu

Kamil BartkoKoncept (2017)

🍌 Odosielame o 10 dní.
7,80€
Zľava 7%
7,25€

Kniha je určená pre ženu. Kniha pre muža je oddelená, aby ženu nerozptyľoval pohľad na témy muža, a pohľad muža nerozptyľoval pozornosť na témy ženy.
Kniha Vás bude sprevádzať 20 týždenným výcvikom - kurzom. Prvých 10 týždňov sa sústredíte na svoje témy - svoju zmenu, "...to čo mám ja v rukách." V tých ďalších 10 týždňoch sa obaja pozriete, čo máte spoločne v rukách. Často sa stáva, že v kríze manželia konajú chaoticky - raz chcú zmeniť seba, potom partnera, potom to vzdajú, potom sa naštartujú, zase niečo skúsia, potom sa sklamú - a tak dookola.
Táto kniha spolu s knihou pre muža - Ako komunikovať s vlastnou ženou - Kurz pre muža , majú za cieľ zefektívniť prácu manželov na ich vzťahu. Ideálne je, ak si kurz robíte obidvaja. Ale nie je to nevyhnutné. Možné je si kurzom prejsť aj sám, bez partnera. Na zmenu vo vzťahu stačí aj jeden. Ak zmeníte niečo v systéme fungovania vášho vzťahu, prinesie to určite inú reakciu od Vašej "polovičky". Totiž, akákoľvek zmena v systéme sa prejaví na zmene celého systému.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788097274719 Počet strán: 96 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách