Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Ako komunikovať s vlastnou ženou (Kamil Bartko) - Kamil Bartko

Ako komunikovať s vlastnou ženou (Kamil Bartko)

Kurz pre muža

Kamil BartkoKoncept (2017)

🍌 Odosielame o 7 dní.
7,80€
Zľava 7%
7,25€

Kniha je určená pre muža. Kniha pre ženu je oddelená, aby muža nerozptyľoval pohľad na témy ženy, a pohľad ženy nerozptyľoval pozornosť na témy muža.
Kniha Vás bude sprevádzať 20 týždenným výcvikom - kurzom. Prvých 10 týždňov sa sústredíte na svoje témy - svoju zmenu, "...to, čo mám ja v rukách." V tých ďalších 10 týždňoch sa obaja pozriete, čo máte spoločne v rukách. Často sa stáva, že v kríze manželia konajú chaoticky - raz chcú zmeniť seba, potom partnera, potom to vzdajú, potom sa naštartujú, zase niečo skúsia, potom sa sklamú - a tak dookola.
Táto kniha spolu s knihou pre ženu - Ako komunikovať s vlastným mužom - Kurz pre ženu, majú za cieľ zefektívniť prácu manželov na ich vzťahu. Ideálne je, ak si kurz robíte obidvaja. Ale nie je to nevyhnutné. Možné je si kurzom prejsť aj sám, bez partnera. Na zmenu vo vzťahu stačí aj jeden. Ak zmeníte niečo v systéme fungovania vášho vzťahu, prinesie to určite inú reakciu od Vašej "polovičky". Totiž, akákoľvek zmena v systéme sa prejaví na zmene celého systému.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788097274702 Počet strán: 96 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách