Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Molly vo svete neopätovaných lások - Becky Albertalli

Molly vo svete neopätovaných lások


🍌 Odosielame o 5 dní.
11,95€
Zľava 7%
11,11€

Sedemnásťročná Molly vie všetko o neopätovanej láske – zažila ju presne 26 ráz. Zamiluje sa na počkanie – a ešte rýchlejšie sama seba presvedčí, že to nemá význam. Aj preto sa jej tieto milostné neúspechy darilo vždy udržať v tajnosti. Lebo jediného sa Molly bojí viac než hocičoho na svete - odmietnutia. A tak je opatrná. Dievčatá, čo nosia veľkosť XXL, sa predsa vždy musia mať na pozore. Keď si však jej sestra dvojča nájde priateľku a spolu s ňou do ich života vstúpi aj frajerkin neskutočne dobre vyzerajúci hipsterský kamoš, Molly získa novú nádej na lásku, tentoraz možno s happy endom. Má to však jeden háčik: je ním Mollin čudný známy z práce, totálny nerd, najväčší fanúšik Pána prsteňov a renesančných festivalov. Môže ich zvláštne puto zamotať 27. zabuchnutie?

Ďalšia kniha od Becky Albertalli, autorky knižného aj filmového hitu Ja, Simon, prináša opäť veľkú porciu lásky mnohých podôb, jej vzostupov a pádov – a ktovie, možno aj niečo málo zo Simona.

Komu sa kniha môže páčiť: Romantický príbeh plný humor o odvahe zaľúbiť sa a sesterskom priateľstve.

Originálny názov: The Upside of Unrequited Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 15+ Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788055635781 Počet strán: 328 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách