🏆 Zlaté glóbusové filmové dni práve odštartovali!

Kniha Tajný život stromov, Duševný život zvierat, Sprievodca lesom (Kolekcia) - Peter Wohlleben

Tajný život stromov, Duševný život zvierat, Sprievodca lesom (Kolekcia)

Peter WohllebenTatran (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
38,70€
Zľava 7%
35,99€

Objavte fascinujúci pohľad do skrytého sveta stromov, zvierat i lesa v tejto jedinečnej kolekcii.

Tajný život stromov: Nemecký bestseller Tajný život stromov už druhý rok neopustil miesto v rebríčku najpredávanejších kníh a nadšené ohlasy čitateľov doteraz neustali. Opantaní autorovou mágiou sa ponoria do lesa a stromy sa stanú ich najbližšími priateľmi. Les je vytúženým miestom oddychu mnohých ľudí. Je synonymom ticha a nedotknutej prírody.

Duševný život zvierat: Lesníka Petra Wohllebena dennodenne obklopujú nielen stromy, ale aj iní obyvatelia lesa, ktorí sa pohybujú v tmavej húštine a v mohutných korunách. To mu umožňuje pozorovať ich z bezprostrednej blízkosti a dospieť k zaujímavým záverom: duševný život králikov a ryšaviek, jeleňov a diviakov, drozdov a sýkoriek je omnoho bohatší, ako by sme si mysleli.

Sprievodca lesom: Lesníka Petra Wohllebena dennodenne obklopujú nielen stromy, ale aj iní obyvatelia lesa, ktorí sa pohybujú v tmavej húštine a v mohutných korunách. To mu umožňuje pozorovať ich z bezprostrednej blízkosti a dospieť k zaujímavým záverom: duševný život králikov a ryšaviek, jeleňov a diviakov, drozdov a sýkoriek je omnoho bohatší, ako by sme si mysleli.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 130×200 mm Počet strán: 208+208+212 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách