Nakúp do konca decembra a vyhraj zájazd na Bali!

Kniha Nádej (Max Lucado) (Inšpirácie pre každodenný život) - Max Lucado

Nádej (Max Lucado) (Inšpirácie pre každodenný život)

Inšpirácie pre každodenný život

Max LucadoKumran (2017)

🍌 Odosielame o 7 dní.
⛄️ Do Vianoc: NIE
8,90€
Zľava 7%
8,28€

Táto inšpirujúca téma je jedným zo základov kresťanskej viery, podstatou radostného života – a knihy Maxa Lucada sú ňou popretkávané.
Teraz sa s týmito povzbudzujúcimi slovami plnými nádeje máme možnosť stretnúť v knihe s podtitulom Inšpirácie pre každodenný život. Lucadove najlepšie internetové postrehy, príbehy a objasňujúce úvahy o nádeji sa v nich spájajú s fotografiami, ktoré vnášajú pocit pokoja, povzbudenia a vďačnosti do všedných dní i do dní naplnených bolesťou, dokonca aj do našich najlepších dní.

Čitatelia budú chcieť mať tieto slová poruke a vracať sa k nim, aby sa nádej pevne zakorenila v ich vnútri a prenikala čoraz hlbšie do ich sŕdc.

Za viac ako tridsať rokov Max Lucado inšpiroval a povzbudil 125 miliónov čitateľov na celom svete. S manželkou Denalyn žije v San Antoniu v štáte Texas, kde je kazateľom v Oak Hills Church. Na Slovensku postupne vyšli jeho knihy: Láska hodná dávania, Bez strachu, 3:16 – Súradnice nádeje, Boh sa priblížil, Boží príbeh – náš príbeh, Zvládneš to, Skôr než povieš amen, Zázrak v kaviarni Higher Grounds, Vďaka Betlehemu a Zvolil si klince.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 235×235 mm ISBN: 9788089487905 Počet strán: 112 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách