Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Slovenský jazyk pre 4. ročník ZŠ (Alena Kurtulíková, Dana Kovárová) - Alena Kurtulíková, Dana Kovárová

Slovenský jazyk pre 4. ročník ZŠ (Alena Kurtulíková, Dana Kovárová)

Pracovný zošit


🍌 Odosielame o 10 dní.
3,65€
Zľava 7%
3,39€

Sériu pracovných zošitov zo slovenského jazyka uzatvára pracovný zošit pre 4. ročník. Ponúka inovatívny spôsob práce, pri ktorom si žiaci precvičujú pravopisnú, morfologickú, lexikálnu i textotvornú kompetenciu. Učiteľ si na prácu na hodinu môže vybrať rôzne typy cvičení a tak prispôsobovať priebeh hodiny potrebám žiakov.

Pracovný zošit spĺňa požiadavky iŠVP a je vhodným doplňujúcou pomôckou k štátnej učebnici. Pri jeho tvorby autorky zohľadnili i potreby deti so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami. Súčasťou pracovného zošita sú i časti „Otestuj sa“, prostredníctvom ktorých sa žiaci zoznamujú s testovacími úlohami.

Pracovný zošit je naplnený z kvantom zaujímavých úloh na dopĺňanie, spájanie či hľadanie pravopisných javov. Rovnako podnecuje kreativitu žiakov pri práci s textom a ich kognitívne kompetencie rozširuje v náročnejších úlohách. Okrem toho v nich možno nájsť aj explanáciu problematických pravopisných javov a ich precvičovanie.

Podporou pre pracovný zošit sú i zvukové nahrávky spojené s cvičeniami v kapitole Spodobovanie. Zvukové nahrávky nájdete na e-orbispictus.sk.

Séria obsahuje Zošity pre učiteľa, v ktorých sa nachádzajú správne riešenia úloh, či návrhy možných riešení. Učiteľovi sa tak dostáva plný komfort pri práci s pracovným zošitom.
,

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 210×297 mm ISBN: 9788081205057 Počet strán: 72 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách