Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Čierny rok - Vojna mafie (Karika Jozef) - Jozef Karika

Čierny rok - Vojna mafie (Karika Jozef)

Rozpolteného mafiánskeho bossa Petra Štarcha čaká najhorší rok v živote. Cesta za mocou a vysnívaným rajom sa mení na strmý...

Jozef KarikaIkar (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
18,90€
Zľava 25%
14,18€

Rozpolteného mafiánskeho bossa Petra Štarcha čaká najhorší rok v živote. Cesta za mocou a vysnívaným rajom sa mení na strmý pád do pekla.
Štarch pomáha najlepšiemu kamarátovi sprivatizovať veľkú fabriku. Lenže o miliardový majetok má záujem aj mocný a nemilosrdný oligarcha, ktorý ide cez mŕtvoly.
Plachý drogový priekupník Zolo Čonka rozširuje svoje impérium a sníva o medzinárodnom biznise. Naráža na prekážky, z ktorých najväčšou môžu byť jeho vlastní bratia.
Skorumpovaný úradník Alexander Vokoš rozohráva čoraz nebezpečnejšiu hru a preniká až k všemocnému premiérovi, ktorý stráca pôdu pod nohami.
Pešiaci Bobo a Laba sa usilujú prežiť vo vrcholiacom šialenstve deväťdesiatych rokov, keď sú výbuchy a streľba doslova na dennom poriadku.
Všetci zažívajú čierny rok, ktorý sa pre nich ľahko môže stať posledným. Túžili po lepšom živote, vplyve a bohatstve, ale dostanú iba násilie, smrť a temnotu.

Veľkolepá kriminálna dráma s prvkami trileru od majstra napätia Jozefa Kariku.

Nenechajte si ujsť najväčší slovenský román za päťdesiat rokov.

Ukážka textu z knihyČierny hummer sa rútil v protismere. Chladné svetlo reflektorov pretínalo tmu, prerušovaná stredová čiara sa mihala čoraz rýchlejšie.
Peter Štarch strhol volant a zaradil robustný kolos do správneho pruhu. Zažmurkal, utrel si vlhké čelo. Prekvapilo ho, aké je ľadové.
Svet sa mu krútil pred očami, udržať sa pri vedomí nebolo ľahké. Šoférovanie päťtonového hummera po vlhkej, klzkej vozovke hraničilo so samovraždou.
To ho trápilo najmenej.
Svet sa nielen krútil, ale aj rozpadal na kusy. Vesmír praskal vo švíkoch, niektoré kusy už povolili a odleteli do neznáma.
„Prvé výsledky z volebných okrskov naznačujú, že premiérovo hnutie môže vyhrať voľby, ale bude mať veľký problém so zostavením vlády,“ mudroval v autorádiu akýsi komentátor.
Štarch si znova pretrel čelo a pozrel sa na prsty – leskli sa od potu.
„Počet voličských hlasov pre opozíciu je taký veľký, že v jej centrále sa už teraz začína oslavovať,“ vykladal zašumený hlas.
Peter sa nahol, zastonal od bolesti a vypol rádio. V ušiach mu búšilo, počul však, aký má zrýchlený dych.
Všetky dôležité kontakty, zabehnutý systém, dohodnuté projekty...
Celé impérium sa trieštilo.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 136×208 mm ISBN: 9788055157528 Počet strán: 664 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách