Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Ruský jazyk pre 6. ročník ZŠ, 7.vyd. (Valentína, Kováčiková Elena Glendová) - Elena Kováčiková, Valentína Glendová

Ruský jazyk pre 6. ročník ZŠ, 7.vyd. (Valentína, Kováčiková Elena Glendová)

Učebnicu Ruský jazyk pre 6. ročník ZŠ možno používať pri vyučovaní začiatočníkov na všetkých typoch škôl a jazykových kurzov...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
7,50€
Zľava 7%
6,98€

Učebnicu Ruský jazyk pre 6. ročník ZŠ možno používať pri vyučovaní začiatočníkov na všetkých typoch škôl a jazykových kurzov pre rôzne vekové kategórie. V učebnici pre 5. ročník ste si osvojili základné pravidlá čítania a písania azbukou, čo vám umožňuje počúvať, čítať i tvoriť krátke jednoduché rečové prejavy zamerané na základné situácie v škole, rodine, v prírode a vo svojom bydlisku. Obsah učiva ruského jazyka v 6. ročníku rozvíja všetky rečové zručnosti: počúvanie, ústny prejav, čítanie a písomný prejav.

Úlohou tejto učebnice je:
• upevniť získané vedomosti praktickým precvičovaním receptívnych i produktívnych rečových činností
• prehĺbiť poznatky zo základov gramatiky a pravopisu, ruskej výslovnosti a intonácie i ruskej lexiky
• rozvinúť rečové zručnosti do takej miery, aby ste v ďalších ročníkoch výučby dokázali samostatnejšie si osvojovať nové poznatky a prakticky ich využívať v komunikácii.

Učebnicu vhodne dopĺňajú audionahrávka a pracovný zošit. Celý súbor – učebnica, audionahrávka a pracovný zošit – je v súlade s platným Štátnym vzdelávacím programom pre vyučovací predmet ruský jazyk.

Jazyk: rusky Rok vydania: 2017 Rozmer: 168×233 mm ISBN: 9788010031641 Počet strán: 144 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách