Poštovné zadarmo už pri objednávke nad 39€

Kniha Moderné paleo za 28 dní (Miroslav Karpaty, Diana Uríčková) - Diana Uríčková, Andrea Vráblová, Miroslav Karpaty

Moderné paleo za 28 dní (Miroslav Karpaty, Diana Uríčková)

Chcete schudnúť alebo by ste chceli byť štíhli? To nie je to isté. Nijaká diéta nefunguje. Čím skôr sa s tým zmierite, tým...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,90€
Zľava 10%
11,61€

Chcete schudnúť alebo by ste chceli byť štíhli? To nie je to isté.
Nijaká diéta nefunguje. Čím skôr sa s tým zmierite, tým menej sa budete trápiť. Držaním diéty môžete dosiahnuť zníženie hmotnosti, ale výsledok sa stratí, len čo sa vrátite k predchádzajúcim návykom. Táto kniha vám ukáže, že narábať s jedlom a stravovať sa dá aj inak. Jej cieľom je poskytnúť vám dôležité informácie a ukázať praktickú cestu. Naučí vás vnímať jedlo po novom, aby ste neboli otrokmi diét, kalórií, kombinácií a časových obmedzení.
28-dňový stravovací program je zostavený tak, aby vyhovoval mnohým ľuďom. Tvoria ho štyri týždenné nákupné zoznamy a kompletný jedálny lístok na každý deň s jednoduchými a zrozumiteľnými receptami. Program navyše šetrí váš čas, pretože vás naučí variť do zásoby, využíva všetky jedlá, ktoré si pripravíte, poradí vám, ako ich skladovať aj kombinovať. Tým, ktorým nevyhovujú niektoré suroviny, ponúkne vhodné alternatívy. V závere knihy nájdete rady, ako sa zdravo otužovať, ale aj cvičiť v pohodlí domova. Rozhodnite sa cítiť dobre, náš stravovací plán vám s tým pomôže!

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 150×215 mm ISBN: 9788055155715 Počet strán: 176 Väzba: brožovaná