Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Chcem mať systém (Griffeyová Harriet) - Harriet Griffey

Chcem mať systém (Griffeyová Harriet)

Pripadá vám život chaotický? Uviazli ste v neporiadku? Zamysleli ste sa niekedy, že by sa vám žilo ľahšie, keby ste si...

Harriet GriffeyIkar (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
8,90€
Zľava 66%
3,00€

Pripadá vám život chaotický? Uviazli ste v neporiadku? Zamysleli ste sa niekedy, že by sa vám žilo ľahšie, keby ste si lepšie organizovali čas?
Či už ste zaneprázdnený rodič, študent, alebo výkonný riaditeľ spoločnosti, všetko zvládnete oveľa lepšie, ak si rozvrhnete čas. Vďaka knihe Chcem mať systém nájdete svoj organizačný štýl a osvojíte si jednoduché kroky na boj s neporiadkom v každej oblasti života. Ak si vštepíte aspoň základné návyky a postupy, dosiahnete veľké zmeny. Týka sa to všetkých činností od upratovania obývačky či pracovného priestoru cez vedenie denníka až po organizáciu digitálneho života.
Kniha obsahuje mnoho praktických riešení, rád a inšpirácií. Poskytne vám nápady a nástroje, aby ste sa zbavili neporiadku, zmätku a stresu. Zostane vám tak oveľa viac priestoru a času na osobný život. Malé kroky, veľké zmeny – aj vy si môžete lepšie organizovať čas.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 120×155 mm ISBN: 9788055156439 Počet strán: 144 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách