Nakúp do konca decembra a vyhraj zájazd na Bali!

Kniha Metabolic Balance®: (Ne)diéta (Funfack Wolf) - Wolf Funfack

Metabolic Balance®: (Ne)diéta (Funfack Wolf)

S Metabolic Balance® k zdraviu a vytúženej hmotnosti! Túto jedinečnú metódu znižovania hmotnosti praktizujú lekári a...

Wolf FunfackIkar (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
11,90€
Zľava 7%
11,07€

S Metabolic Balance® k zdraviu a vytúženej hmotnosti!

Túto jedinečnú metódu znižovania hmotnosti praktizujú lekári a školení pracovníci podľa individuálnych potrieb každého účastníka. Zmena výživy povzbudzuje metabolizmus a podporuje zdravie a pohodu. Metabolic Balance® dodáva organizmu všetky živiny bez práškov a liekov. Pri dodržiavaní pravidiel príjmu potravy sa dospeje k prirodzenej produkcii inzulínu, ktorá posilňuje hospodárenie s hormónmi a zachováva rovnováhu metabolizmu. Veľmi rýchlo sa dostaví pocit šťastia, lebo bez hladovania človek natrvalo dospeje k vytúženej hmotnosti.
Nezávislá vedecká štúdia dokázala, že metóda Metabolic Balance® smeruje efektívne a dlhodobo k znižovaniu telesnej hmotnosti a k zlepšeniu krvných hodnôt i celkovej kvality života človeka.
Okrem fundovaného úvodu do koncepcie výživy Metabolic Balance® nájdete v tejto knihe viac než 50 receptov na chutné a pestré jedlá.
Z nemeckého originálu Metabolic Balance® – Die Diät (Südwest Verlag, München 2014) preložila Katarina Bobríková.

Originálny názov: Metabolic Balance® – Die Diät Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 170×235 mm ISBN: 9788055155043 Počet strán: 168 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách