Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Materská (Jozef Mihál) [SK] - Jozef Mihál

Materská (Jozef Mihál) [SK]

V systéme pomoci mladým rodinám má dôležité miesto materské. Je to dávka z nemocenského poistenia a na rozdiel od...

Jozef MihálKO&KA (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
19,80€
Zľava 7%
18,41€

V systéme pomoci mladým rodinám má dôležité miesto materské. Je to dávka z nemocenského poistenia a na rozdiel od rodičovského príspevku na materskú nemá nárok každý rodič ale len ten, kto splní príslušné podmienky.

Už od roku 2011 platí že okrem matky dieťaťa môže čerpať materské aj otec dieťaťa. Pozor, platí to v zmysle, že potom ako si vyčerpá svoje materské matka, môže čerpať svoje materské aj otec.

Teda nie je to „buď matka alebo otec“ ale „aj matka aj otec“. Túto možnosť už dnes využíva tisíce otcov detí ročne.

Kniha „MATERSKÁ“ vám podá dokonalý prehľad o materskej. Kto má na materské nárok, ako sa určí výška materského, aké sú ďalšie pravidlá pri čerpaní materského. Jednak pre matku dieťaťa, jednak pre otca.

V knihe získate nielen základné informácie o materskom ale nájdete tu i podrobný rozbor jednotlivých ustanovení a zásad pri čerpaní materského, s množstvom príkladov a tipov ako materské získať a ako ho získať v čo najvyššej sume z poistenia zamestnanca, SZČO alebo z dobrovoľného poistenia.

V knihe je použitý zrozumiteľný jazyk a je určená ľuďom bez právnického vzdelania. Tak aby každý vedel, na čo má nárok a za akých podmienok.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 150×210 mm ISBN: 9788097230630 Počet strán: 145 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách