Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Jeho veličenstvo, Hlavolam (Marián Goga) [SK] - Marián Goga

Jeho veličenstvo, Hlavolam (Marián Goga) [SK]

Kniha Jeho veličenstvo, Hlavolam obsahuje hlavolamy, ktoré majú spoločného menovateľa - postup alebo návod nie je vopred...

Marián GogaDaxe (2017)

🍌 Odosielame o 5 dní.
11,00€
Zľava 7%
10,23€

Kniha Jeho veličenstvo, Hlavolam obsahuje hlavolamy, ktoré majú spoločného menovateľa - postup alebo návod nie je vopred daný a úloha má zvyčajne nejaký "háčik", t. j. nedá sa vyriešiť bežným postupom tak, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Riešiteľ hlavolamov je nútený intenzívne premýšľať, meniť prístupy, kombinácie, pozerať sa na problémy z viacerých strán, skrátka, musí kreatívne myslieť.


Hlavným cieľom tejto knihy je posilniť u čitateľa záujem o logické premýšľanie, naučiť ho logicky uvažovať, cvičiť predstavivosť a dôvtip pri riešení rôznych hlavolamov a zdokonaľovať svoje kreatívne myslenie. Kniha obsahuje mnoho problémov, hlavolamov a úloh, ktoré treba riešiť premýšľaním, dôvtipom a úsudkom.


Kniha je určená čitateľom od 12 do 99 rokov a ponúka nielen úlohy veľmi jednoduché a ľahké, ale aj zložitejšie, ktoré zaručene preveria dôvtip, predstavivosť, kreativitu i vedomosti čitateľa mladšej i staršej vekovej kategórie. Dajú sa tu nájsť úlohy a hlavolamy, ktoré čitateľa určite zaujmú, pobavia a zároveň precvičia jeho šedé mozgové bunky.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Odporúčaný vek: 12+ Rozmer: 165×235 mm ISBN: 9788089429578 Počet strán: 184 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách