Nakúp do konca decembra a vyhraj zájazd na Bali!

Kniha Zašpinená sláva (Pete Greig) [SK] - Pete Greig

Zašpinená sláva (Pete Greig) [SK]

Choď tam, kam ťa zavedú tvoje najlepšie modlitby. Zašpinená sláva je knihou, v ktorej autor Pete Greig rozpráva príbeh po...

Pete GreigKumran (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
7,90€
Zľava 7%
7,35€Choď tam, kam ťa zavedú tvoje najlepšie modlitby. Zašpinená sláva je knihou, v ktorej autor Pete Greig rozpráva príbeh po príbehu o Božej vernej interakcii s ľudskou modlitbou.
Pokračovanie kroník Krvavého mesiaca.
Ohromujúce príbehy o vypočutých modlitbách z hraničných území moderného kresťanstva.
Boli sme stvorení pre osobný vzťah s Bohom. Modlitba je najprirodzenejším, najsilnejším a najuniverzálnejším vyjadrením kresťanstva. Prečo je potom niekedy také ťažké modliť sa?
Zašpinená sláva je pokračovaním Krvavého mesiaca na obzore. Rozpráva o zápasoch a zázrakoch hnutia 24/7 a o ťažko získanej múdrosti, ktorá je ovocím pätnástich rokov nepretržitej modlitby, misijného úsilia a boja za spravodlivosť.
Kniha vo vás zažne nový oheň modlitby a ukáže vám, ako zjavovať Božiu slávu v tomto zašpinenom svete.
„Zašpinená sláva je silným, osobným a úprimným rozprávaním o najdôležitejšom dobrodružstve v živote človeka.“ (Bear Grylls )

Originálny názov: Dirty Glory Go (Where Your Best Prayers Take You) Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 176×250 mm ISBN: 9788089487875 Počet strán: 336 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách