⛱️ S Dánom na leto: Nový Dominik Dán v predpredaji!

Kniha Matematika pre tretiakov (Miroslav Belic) [SK] - Miroslav Belic, Janka Striežovská

Matematika pre tretiakov (Miroslav Belic) [SK]

Učebnica zo súboru Matematika 3 obsahujúceho dva pracovné zošity a jednu učebnicu. Materiály sú spracované tak, aby sa...


🍌 Odosielame o 7 dní.
5,70€
Zľava 7%
5,30€

Učebnica zo súboru Matematika 3 obsahujúceho dva pracovné zošity a jednu učebnicu. Materiály sú spracované tak, aby sa navzájom dopĺňali a práca s nimi bola čo najjednoduchšia. Systém práce predpokladá, že žiaci sa s matematickou problematikou oboznámia najprv v pracovnom zošite a potom si môžu pomocou učebnice učivo precvičiť, resp. rozšíriť o ďalšie súvislosti.

Učebnica je rozdelená na aritmetickú a geometrickú časť. Strany učebnice dopĺňajú vysvetlenia z pracovného zošita a ponúkajú rôzne úlohy na precvičenie a upevnenie učiva. Sú tu aj strany, ktoré podrobnejšie vysvetľujú kompetencie, ktoré sa v pracovnom zošite využívajú.

V učebnici sú zaradené aj tematické bloky úloh, ktoré žiaci riešia priebežne podľa svojich schopností. Nie je potrebné, aby žiaci riešili tieto úlohy naraz. V polovici a na konci učiva aritmetiky sa nachádza séria úloh Zhrnutie. Tieto úlohy môžu poskytnúť informáciu o zvládnutí niektorých kľúčových typov úloh. Postupy a možnosti práce podrobnejšie vysvetľujeme v metodických komentároch.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 210×297 mm ISBN: 9788081461286 Počet strán: 96 Väzba: šitá

Zaradené v kategóriách