Gorila je tu stále pre teba! Expresné doručenie na druhý deň už od 2,97€

Kniha Karty - Cigánské karty (karty + brožúrka) (Vdovjaková Lenka) - Lenka Vdovjaková

Karty - Cigánské karty (karty + brožúrka) (Vdovjaková Lenka)

Sada tzv. Cigánskych kariet, ktorých je 36. Sú to jedny z najstarších kariet určených na vykladanie a veštenie. Je k nim...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
6,60€
Zľava 7%
6,14€

Sada tzv. Cigánskych kariet, ktorých je 36. Sú to jedny z najstarších kariet určených na vykladanie a veštenie. Je k nim priložená brožúrka, v ktorej nájdete vysvetlenie, čo jednotlivé karty znamenajú, čiže ako si vysvetliť ich posolstvo pri výklade, a to v kategóriách: hlavný význam, láska, zamestnanie, zdravie. Brožúrka obsahuje aj niekoľko návodov, ako vlastne karty vykladať. Toto výhodné balenie je teda dostatočné pre každého, kto si chce tieto karty vyskúšať, zoznámiť sa s nimi, urobiť si z nich svojho stáleho sprievodcu, radcu a pomocníka.
Na druhej strane, autorkou tejto malej brožúrky je Lenka Vdovjaková, ktorá je autorkou aj oveľa obsiahlejších príručiek k Cigánskym kartám – čo vás možno bude zaujímať, keď sa oboznámite so základom práce s Cigánskymi kartami a budete sa chcieť dozvedieť viac. V tom prípade si pozrite: Cikánské karty v praxi a Cikánské karty a tarot.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 68×120 mm ISBN: 9781038001634 Počet strán: 48 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách