Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Bridž - převážně vážně (Pavel Mokráň) [SK] [CZ] - Pavel Mokráň

Bridž - převážně vážně (Pavel Mokráň) [SK] [CZ]

česko-slovenská kniha o bridži Kniha umožní naučiť sa bridž, zároveň však zaujme aj pokročilých bridžistov úlohami, ktoré...


🍌 Odosielame o 7 dní.
7,50€
Zľava 7%
6,98€

česko-slovenská kniha o bridži

Kniha umožní naučiť sa bridž, zároveň však zaujme aj pokročilých bridžistov úlohami, ktoré si môžu sami vyriešiť a porovnať si riešenie s komentárom autorov. Zvolená forma – jednotlivé rozdania s problémom a jeho riešením – vám umožní otvoriť si knihu na ktorejkoľvek strane, prečítať si či vyriešiť jeden problém, a odložiť si knihu na nočný stolík. Tak, ako to mnohí robia s knihou krížoviek alebo sudoku. Kniha je vyšperkovaná vtipmi a historkami z bridžového prostredia, mnohí bridžisti sa v nich nájdu.
Namiesto všetkých poučiek a pravidiel kniha začína jednoduchšími rozdaniami, v ktorých sú objasnené jednotlivé princípy dobrej hry. Komu sa hra zapáči a bude chcieť vedieť všetky podrobnosti, nájde v knihe odkaz na elektronickú verziu kompletnej učebnice bridžu, ktorá bola vydaná dávnejšie a je poskytnutá ako bezplatná príloha tejto knihy.
Kniha obsahuje aj vysvetľujúci slovník bridžových výrazov, aj stručnú učebnicu pre tých, ktorí to majú radi pohromade a rýchlo.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 147×209 mm ISBN: 9788081820724 Počet strán: 207 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách