⛱️ S Dánom na leto: Nový Dominik Dán v predpredaji!

Kniha Zákon o výkone práce vo verejnom záujme - Tatiana Mičudová

Zákon o výkone práce vo verejnom záujme

Druhé aktualizované a rozšírené vydanie publikácie „Zákon o výkone práce vo verejnom záujme – komentár“ prináša čitateľom...


🍌 Odosielame o 5 dní.
10,90€
Zľava 7%
10,14€

Druhé aktualizované a rozšírené vydanie publikácie „Zákon o výkone práce vo verejnom záujme – komentár“ prináša čitateľom podrobné vysvetlenie jednotlivých ustanovení zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Komentár k jednotlivým ustanoveniam zákona je vhodne obohatený o príklady z praxe. Užitočným doplnkom publikácie sú aj praktické vzory právnych dokumentov a výber judikatúry.

JUDr. Tatiana Mičudová, autorka komentára, dôkladne naplnila svoj zámer a pripravila pre všetkých, ktorých sa zákon o výkone práce vo verejnom záujme týka, mimoriadne kvalitnú pomôcku. Jej využitie nesporne prispeje k správnemu pochopeniu podstaty zákona, čo je dostatočný dôvod, aby si našla „čestné“ miesto v knižniciach personalistov, právnikov obecných a mestských úradov, škôl, ako aj všetkých zamestnávateľov, na ktorých sa tento právny predpis vzťahuje.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788081686245 Počet strán: 144 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách