🌹 Daruj romantické knižné zľavy!

Hra Zakázaná poušť (Matt Leacock)

Zakázaná poušť (Matt Leacock)

Matt LeacockBlackfire (2017)

🍎 Vypredané
21,99€

Pripravte sa na vzrušujúce dobrodružstvo za objavením legendárneho lietajúceho stroja, ktorý je pochovaný v ruinách starovekého mesta uprostred púšte. Aby ste prežili spaľujúcu horúčavu a nemilosrdnú piesočnú búrku, potrebujete spolupracovať a využiť každý dostupný zdroj. Nájdite lietajúci stroj a uniknite skôr, než sa z vás všetkých stane natrvalo súčasť Zakázanej púšte!
V hre Zakázaná púšť, ktorá je tematicky pokračovateľom hry Zakázaný ostrov, sa hráči ujmú úloh neohrozených dobrodruhov, ktorí hodia opatrnosť za hlavu a snažia sa prežiť tak neúprosné teplo, ako aj zúrivný piestok, aby našli legendárny lietajúci stroj pochovaný pod starovekým mestom.
Hra obsahuje podobný kooperatívny spôsob hry ako Zakázaný ostrov, avšak Zakázaná poušť je úplne nová hra s inovatívnym setom mechanizmov, ako napríklad neustále sa pohybujúca hracia plocha, individuálny manažment zdrojov a jedinečná metóda na lokalizovanie jednotlivých častí lietajúceho stroja.

Obsah hry: 49 hracích kariet, 48 žetónov piesku, 24 dielikov púšte, 6 panáčikov, 6 plastových šípok, 4 časti lietajúceho stroja, 1 model lietajúceho stroja, 1 merač piesočnej búrky, 1 stojan na merač piesočnej búrky, pravidlá

Jazyk: slovenský, český Rok vydania: 2017 Odporúčaný vek: 10+ Rozmer: 215×215 mm Katalógové číslo: 5129

Zaradené v kategóriách