Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Tarot - Základy a výklady  (Evelin Bürgerová) [CZ] - Evelin Bürger, Johannes Fiebig

Tarot - Základy a výklady (Evelin Bürgerová) [CZ]

Veľmi podrobná príručka pre výklad tarotu. Je unikátna tým, že prináša až 122 rôznych spôsobov, ako karty vykladať. Každý...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,61€
Zľava 7%
10,80€

Veľmi podrobná príručka pre výklad tarotu. Je unikátna tým, že prináša až 122 rôznych spôsobov, ako karty vykladať. Každý tento návod je uvedený v podobe náčrtu, z ktorého je jasné, koľko kariet treba vytiahnuť a ako ich rozložiť; pozície sú očíslované a ku každej je uvedené, čo znamená, ako ju chápať a interpretovať. Názvy jednotlivých výkladov sú dostatočne veľavravné, takže si z nich môžete ľahko vyberať podľa témy, ktorú chcete s pomocou kariet riešiť.

Niekoľko strán pred samotnými vykladacími metódami je najprv venovaných všeobecným otázkam pri vykladaní kariet. Úvodná časť knihy vysvetľuje celkovo, čo je to tarot, aká je jeho štruktúra atď. Druhá časť prináša podrobný popis významu každej jednej karty tarotovej sady, pričom na záver sa vždy uvádza, ako posolstvo karty chápať a ako sa ním nechať inšpirovať (inými slovami, čo vám karta radí). Dozviete sa tiež, čo je to karta osobnosti alebo karta dňa, kvintesencia a pod.

Jazyk: český Rok vydania: 2017 Rozmer: 117×179 mm ISBN: 9788081004988 Počet strán: 290 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách