Gorila je tu stále pre teba! Expresné doručenie na druhý deň už od 2,97€

Kniha Štáty v premenách storočí Dejepisný atlas (Daniel Gurňák) [SK] - Daniel Gurňák

Štáty v premenách storočí Dejepisný atlas (Daniel Gurňák) [SK]

Od prvého vydania úspešného dejepisného atlasu Štáty v premenách storočí už uplynulo 12 rokov. V dnešnej hektickej dobe sme...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
8,00€

Od prvého vydania úspešného dejepisného atlasu Štáty v premenách storočí už uplynulo 12 rokov. V dnešnej hektickej dobe sme svedkami toho, že štáty sa nemenia len počas storočí, ale takmer neustále z roka na rok. Aj to bol jeden z dôvodov, ktorý nás primäl k tomu, aby sme začali pripravovať nový dejepisný atlas.


Nový atlas Štáty v premenách storočí v sebe zahŕňa všetko, čo obsahovala pôvodná verzia a k tomu i viacero nových tém. Aby zostala zachovaná hlavná výhoda nášho atlasu - čo najviac hodnotného obsahu na čo najmenšom rozsahu, rozširujeme nové vydanie iba o 10 strán, na ktorých však pribudne tridsiatka nových máp. Ako podtitul napovedá, dejepisný atlas zachytáva vývoj od najstarších čias až po súčasnosť, teda až po udalosti, ktoré sa udiali do redakčnej uzávierky. No pribúdajú i mapy či už z prehistórie alebo z národných dejín, pričom viaceré ďalšie pôvodné mapy prešli aktualizáciou obsahu. Veríme, že nové vydanie atlasu Štáty v premenách storočí bude ešte vítanejším pomocníkom pre všetkých, ktorých zaujíma dianie vo svete od najstarších čias až po súčasnosť.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 215×295 mm ISBN: 9788080673079 Počet strán: 64 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách