Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve (Ingrid Konečná Veverková) [SK] - Ingrid Konečná Veverková

Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve (Ingrid Konečná Veverková) [SK]

Monografia „Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve“ reflektuje potrebu hlavných kontrolórov mať k dispozícii kvalitnú...


🍌 Odosielame o 3 dni.
17,90€
Zľava 7%
16,65€

Monografia „Ako sa pripraviť na kontrolu v samospráve“ reflektuje potrebu hlavných kontrolórov mať k dispozícii kvalitnú praktickú príručku, ktorá by obsahovala jednoduchý postup pri vykonávaní jednotlivých kontrol, metodiku kontrolnej činnosti a zrozumiteľný návod na správnu aplikáciu právnych predpisov.

Ing. Ingrid Konečná Veverková, autorka publikácie, sa snažila pri písaní publikácie začleniť do jej obsahu všetky potrebné informácie. Výsledkom je monografia, ktorá obsahuje dôležité informácie z oblastí, ktoré kontrolóri najčastejšie potrebujú pri vykonávaní jednotlivých kontrol. Prehľadná teoretická časť publikácie je doplnená množstvom príkladov, otázok a odpovedí, ale aj modelovými príkladmi a vzormi dokumentov, ktoré sú využiteľné v praxi.

Formu spracovania publikácie a jej praktické zameranie ocenia pri svojej náročnej práci predovšetkým hlavní kontrolóri, vhodná je však aj pre zamestnancov samosprávy, ktorí sú kontrolovaní.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788081685996 Počet strán: 392 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách