Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Príbeh umenia (H. Gombrich E.) (Najúspešnejšia kniha o umení na svete) - Ernst H. Gombrich

Príbeh umenia (H. Gombrich E.) (Najúspešnejšia kniha o umení na svete)

Príbeh umenia už desaťročia zostáva bezkonkurenčným úvodom do dejín umenia. Vzdeláva a zároveň prináša radosť. Čitatelia...

Ernst H. GombrichIkar (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
59,00€
Zľava 7%
54,87€

Príbeh umenia už desaťročia zostáva bezkonkurenčným úvodom do dejín umenia. Vzdeláva a zároveň prináša radosť. Čitatelia všetkých vekových kategórií a vzdelanostnej úrovne na celom svete našli v profesorovi Gombrichovi skvelého rozprávača, ktorý niekoľkými slovami dokáže vysvetliť celkovú atmosféru daného historického obdobia. Chce, aby sme dejiny umenia vnímali ako „príbeh sústavného prelínania a zmeny tradícií, v ktorých sa každé dielo vzťahuje na minulosť a ukazuje na budúcnosť“, ako „živú reťaz, ktorá trvalo spája umenie našich dní s umením z čias pyramíd“.
V novej úprave pokračuje 16. vydanie tohto klasického diela vo svojom triumfálnom postupe v oslovení budúcich generácií a zostáva prvou voľbou pre všetkých nováčikov v poznávaní umenia.
Z anglického originálu The Story of Art (16th Edition) Phaidon Press Limited 1995, preložili PhDr. Peter Draškaba a Mgr. Ema Draškabová.

Originálny názov: The Story of Art Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 180×250 mm ISBN: 9788055153810 Počet strán: 688 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách